ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
نمایش کار با دزدگیر جی پی اس خودرو سایه

می خوای از اون سر دنیا بتونی ماشینت رو خاموش کنی؟!!

شما می‌توانید با تلفن همراه خود و از هر فاصله ای خودرو خود را خاموش کنید.

خیلی پیش میاد سوئیچ رو تو ماشین جا بزاری؟

شما به راحتی می‌توانید با نرم‌افزار دزدگیر جی پی اس خودرو سایه، درب خودرو را با گوشی موبایل باز یا بسته کنید. این مورد برای مواقعی که سوئیچ را در خودرو جا گذاشته‌اید بسیار کاربردی است.

نمایش موقعیت لحظه ای خودرو
در دزدگیر جی پی اس سایه

قطعا از اصلی ترین امکانات دزدگیر جی پی اس خودرو نمایش موقعیت خودرو است. یکی از ویژگی‌های محبوب اپلیکیشن دزدگیر جی پی اس سایه، ساده و روان بودن آن است. به محض ورود به اپلیکیشن دزدگیر جی پی اس سایه، یک وضعیت کلی از خودرو به شما می‌دهد.

اخطار باز شدن درب‌ها
در دزدگیر جی پی اس سایه

اگر خودرو شما، دزدگیر جی پی اس سایه داشته باشد و ماشین شما کیلومترها از شما دور باشد و سارق درب خودرو شما را باز کند روی گوشی هشدار داده می‌شود.

وب اپلیکیشن
دزدگیر جی پی اس سایه

وب اپلیکیشن سایه دو امکان برجسته رو به مشترکین میده‌ : اول: با این ویژگی به صورت رایگان از هزاران گوشی میتوانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید. دوم : کاربران ios به راحتی بدون دردسرهای apple می‌توانند به نرم افزار دسترسی داشته باشند . سوم : کاربران اندروید هم از این امکان می توانند استفاده کنند.

استفاده از امکانات مسیریابی و گوگل مپ
در دزدگیر جی پی اس سایه

در پارکینگ های بزرگ که پیدا کردن خودرو سخت است شما می‌توانید بعد از مشاهده ی مکان خودرو در گوگل مپ، مکان خودتون رو مشاهده ‌کنید و با زدن مسیرها گوگل مپ مسیرهای پیشنهادی رو بهتون نشون میده.

نمایش مسیرهای طی شده به صورت انیمیشن
در دزدگیر جی پی اس سایه

در اپ دزدگیر جی پی اس سایه می‌توانید تاریخچه مسیرهایی که رفتید ، بدون محدودیت (حتی چند سال گذشته) را مشاهده کنید. سرعت در مسیر با چهار رنگ مشخص است و توقف ها با بابل مشخص هستند.