ورود به پنل
  • ردیاب سایه/اینستاگرام
  • ردیاب سایه/کانال تلگرام
  • ردیاب سایه/صفحه فیسبوک
ردیاب خودرو-ردیاب حرفه‌ای-ردیاب خودرو سایه

سوالات متداول در استفاده از ردیاب و دزدگیر جی پی اس خودرو سایه

در این صفحه می‌خواهیم به سوالاتی که مشتریان ردیاب و ردیاب دزدگیر سایه مکررا از تیم پشتیبانی می‌پرسند، را پاسخ دهیم. شاید این سوالات، سوالات شما باشند!!

۱) پیام یا اخطاری از دزدگیر ردیاب دریافت نمیکنم، علت چیست؟

پاسخ تیم پشتیبانی: در اکثر مواقع این مشکل به دلیل نداشتن شارژ سیم کارت دزدگیر است. شارژ سیم کارت دزدگیر خود را بررسی نمایید و در صورت لزوم اقدام به شارژ آن بنمایید.


۲) نقشه در نرم افزار به صورت صفحه ی سفید یا سیاه دیده می شود، علت چیست؟

پاسخ تیم پشتیبانی: از آنجا که نقشه کامل ایران به صورت آفلاین داخل خود نرم افزار موجود است، لذا حداقله ۲۲۰ مگا بایت فضای خالی بر روی حافظه داخلی گوشی نیاز است. ابتدا از خالی بودن فضا به مقدار لازم برروی حافظه داخلی اطمینان حاصل کنید سپس در حافظه داخلی گوشی وارد پوشه sayeh شوید و فایل sayeh_map.sym را حذف کنید سپس نرم افزار را دوباره اجرا کنید.


۳) مدتی است که به صورت پیامکی با دزدگیر ردیاب ارتباط دارم ولی به صورت اینترنتی موقعیت من را در جایی دیگر نمایش می دهد، علت چیست؟

پاسخ تیم پشتیبانی: ممکن است در قسمت تنظیمات ارتباط با سایت غیر فعال شده باشد، در این مواقع بهتر است دوباره ارتباط با سایت را فعال نمایید. طبق تست های انجام شده بهترین گزینه برای ارتباط با سایت هر ۱۱ ثانیه می باشد. اگر پس از انجام موارد فوق باز هم موقعیت ها را به صورت اینترنتی نداشتید. بررسی کنید آیا بر روی سیم کارت دزدگیر ردیاب طرح یا بسته اینترنتی فعال است یا خیر، به علت مصرف بسیار کم اینترنت سیم کارت دزدگیر ردیاب، نیاز به فعال کردن هیچ نوع بسته یا طرح اینترنتی نیست و در صورتی که بسته ایی بر روی سیم کارت دزدگیر ردیاب فعال است تمامی آنها را غیر فعال کنید.


۴) آپدیت جدید واسه اپ ردیاب سایه موجود است؟

پاسخ تیم پشتیبانی: بله، جدیدترین نرم‌افزار ردیاب سایه را می‌توانید از بازار یا از کانال تلگرام ما دریافت کنید.


۵) ماشین من چون از قبل دزدگیر نصب شده بود، فقط ردیاب رو بستم، رمز دوم برای این حالت هم کاربرد دارد؟

پاسخ تیم پشتیبانی: رمز دوم در ردیاب برای گرفتن موقعیت و خاموش کردن خودرو و اجازه روشن شدن و دریافت مانده‌ی شارژ کاربرد دارد. در واقع ردیاب، فرمانی برای باز شدن درب‌ها نمی‌تواند ارسال کند، مابقی امکانات از جمله باز کردن درب‌ها و قفل کردن با دزدگیر ردیاب امکان‌پذیر است.


۶) برای دریافت رمز دوم جهت استفاده در ios چیکار کنم؟

پاسخ تیم پشتیبانی: با شماره سیم‌کارت ثبت شده به عنوان مالک، کد زیر را به شماره سیم‌کارت داخل خودرو ارسال کنید. رمز دوم را به صورت دلخواه انتخاب کنید.
pass*رمز دوم#


۷) چرا از طریق پیامک می‌توانم با ردیاب و دزدگیر جی پی اس سایه ارتباط برقرار کنم اما ارتباط اینترنتی قطع است و هیچ موقعیت جدیدی روی سایت نمیاد؟

پاسخ تیم پشتیبانی: به دلیل این است که اینترنت سیم کارت روی ماشین وصل نمیشه که دلیل اصلی این حالت این است که برای سیم کارت‌های ایرانسل طرح الگوی کنترل مصرف آزاد باید غیر فعال باشد تا بدون بسته هم اینترنت سیم کارت وصل شود.


۸) چرا وقتی به سیم کارت داخل ماشین زنگ می‌زنم در دسترس نیست(یا خاموشه) ؟

پاسخ تیم پشتیبانی: چند حالت ممکن است اتفاق افتاده باشد: یا برق دستگاه شما قطع است، یا سیم کارت داخل خودرو مشکل دارد و یا سیم کارت خوب جا نخورده است.


۹) ماشین گارانتی دارد آیا با نصب دستگاه ردیاب یا دزدگیر جی پی اس، گارانتی ماشین باطل می‌شود؟

پاسخ تیم پشتیبانی: بله اما در نظر داشته باشید که شما هر سیستم امنیتی دیگری هم روی خودرو نصب کنید باز هم گارانتی قبول نمی‌کند و با توجه به امنیت ضعیف خودروها، نصب یک سیستم امنیتی حتی توسط پلیس آگاهی هم پیشنهاد می‌شود. اگر روی گارانتی خودرو حساس هستید راهکارهایی وجود دارد که نصاب ها شما را مطلع می‌کنند.


۱۰) برای تغییر شماره مالک چه کاری باید انجام دهم؟

ابتدا باید با سیم کارت مالک قبلی در تنظیمات گزینه تغییر مالک را بزنید. در این صورت دستگاه خام می‌شود و آماده دریافت مشخصات مالک جدید است. سپس با گوشی جدید تغییر مشخصات مالک را بزنید.

پیشنهاد ویژه: جهت اطلاع از   قیمت جدید ردیاب خودرو   و   دزدگیر جی پی اس دار و امکانات آن، کلیک کنید.
محصولات ردیاب خودرو سایه
محصولات ردیاب خودرو سایه

مشهد - شهرک صنعتی توس - پارک علم فناوری خراسان

تلفن های تماس شرکت سایه

10 200 051-354

28 250 051-354

47 57 051-3542

1007 508 0910

6839 123 0915